אודם I רובי

הרובי היא האבן הראשונה באפוד הכהנים ואחת האבנים החזקות ביותר.

נחשבת לאבן הרוחנית ביותר מבין האבנים האדומות. עוזרת להתאזן במצב של סערת רגשות, מסייעת בשחרור פחדים, נחשבת טובה לשמירה על הזוגיות. מחזקת וממריצה פיזית ומומלצת לכאלה שסובלים מעייפות או חולשה.

היא משויכת למזל בתולה, ונפתלי הוא השבט הקשור אליה. לרוב משויך ראובן לאודם. האודם היא אבן יפה, אדומה, מבריקה בעלת צלילות גבוהה. מתאפיינת בדרגת קושי גבוהה – 9, שניה אחרי היהלום. מכרות רובי קיימים בארה”ב, אוסטרליה ואפריקה. אולם היפות ביותר מקורן בהודו. האודם מקושרת עם האנרגיה הגברית וכוחות הנבואה.

מאז ומתמיד השתמשו ברובי לחיזוק הבריאות הפיזית והנפשית, וייחסו לה תכונות של כוח, עוצמה, רצון, תשוקה והתגברות על כל מכשול…. נחשבת לאבן מגינה ביותר נגד מחלות ונגד אנרגיות שליליות.ה רובי נקשרת לאהבה ולחתונה, טובה להרגשת סיפוק עצמי ולהטענה עצמית באנרגיה חיובית. ממריצה את הרצון לחיות. מסייעת לממש רעיונות ותכניות. מאפשרת להתגבר על מחשבות שליליות ומעניקה הקלה במקרים של חלומות רעים. מנטרלת רגשות של צער ואכזבה. הרובי היא אבן מאוד אנרגטית, שמעוררת מוטיבציה. היא עוזרת במיוחד במימוש מטרות מעשיות בחיים, בתנאי שיהיו נטולות כל כוונות אגו. כאשר היא מונחת על העין השלישית בעת מדיטציה, הרובי יכולה להביא למוח תמונות וזיכרונות מגלגולים קודמים. ידועה בכוחותיה בשחרור חסימות וחרדות, מעוררת את האינטואיציה ומגבירה את ההתבוננות באמת הפנימית שלנו. במדרש תלפיות כתוב כי “כל אישה הנושאת אותו אינה מפילה לעולם וטוב למקשה ללדת, ואם שוחקין ומערבבין אותו באכילה ובשתיה יועיל הדבר הרבה להריון”.

אוהבים את הפוסט?

Share on facebook
שתפו בפייסבוק
Share on whatsapp
שתפו בוואסטאפ
Share on twitter
שתפו בטוויטר
Share on pinterest
שתפו בפיינסטרסט

השאירו תגובה

כתיבת תגובה