אופל – האבן של המכשפים

ידועה באנרגיות החזקות שלה, פותחת הזדמנויות חדשות לצמיחה, אבן הלידה של חודש אוקטובר, בעברית שמה לשם, היא יוחסה לשבט דן והיא האבן השביעית בחושן. 

מקור השם אופל הוא מילה יוונית שפירושה ‘שינוי צבע’, ואכן האופל מתהדרת במשחק צבעים מרהיב, האבן נראית כאילו קפאו בה כתמי צבע בקומפוזיציה טבעית נהדרת.

האופל מורכבת מכדוריות סיליקה זעירות ומים. האור הפוגע במשטחי הכדוריות המסודרות במבנה פנימי מיוחד, נפרס לצבעי הספקטרום וחוזר לעין בצורת הבהק של אורות וצבעים יפים.

אבן המזוהה עם האנרגיה הנשית, נחשבת לאבן מעוררת המגבירה כל תכונה ומצב אנרגטי של הנושא אותה. כדאי להניח לה במצבים של חולשה רגשית או פיזית, מאחר והיא סופגת אנרגיה רגשית ומקרינה אותה חזרה בצורה מחוזקת.  עוזרת להשתחרר מחסימות ועכבות ומעודדת תהליכי התפתחות פנימית. מגבירה יצירתיות ודמיון ועוזרת בהפגת צדדים אפלים בנפש.

פותחת הזדמנויות חדשות לצמיחה, מעודדת שינויים ובעלת השפעה רגשית חזקה. מטפחת את האהבה, התשוקה והנאמנות – בתנאי שמדובר באהבת אמת…

במרוצת ההיסטוריה יוחסו לאבן האופל כוחות כישוף וקסם בשל משחק הצבעים הקסום שמתרחש בה ונראה לעיתים כתופעה על טבעית. במיתולוגיה סופר שאלוהי הסערה קינאו ביופייה של הקשת בענן, על כן שברו אותה לחתיכות קטנטנות אשר נתקעו בתוך אבני האופל. השאמנים באמריקה ובאוסטרליה השתמשו בה לטקסי ריפוי ותפילה, ליצירת הרמוניה ולעבודה עם אלמנט המים או האש. 

אוהבים את הפוסט?

Share on facebook
שתפו בפייסבוק
Share on whatsapp
שתפו בוואסטאפ
Share on twitter
שתפו בטוויטר
Share on pinterest
שתפו בפיינסטרסט

השאירו תגובה

כתיבת תגובה