נפלאות הן דרכי הלבה

זה הכי נראה לי טבעי להיכנס אליי לגלריה שברמת הגולן ולמצוא תכשיטים מאבני לבה. כל הבחוץ שלנו, אפילו הגינה שלי, מלאה באבנים השחורות והמרשימות האלה, בעלות הנקבוביות והמראה הספוגי, ולהכניס אותן פנימה, להכין מהן תכשיטים ולשלב איתן עוד אבנים שיהיה שמח וגם יפה – זה הכי מתבקש.

הלבה מגיעה מהליבה של כדור הארץ ואחד המיוחדים בעיני הוא שהלבה היא אבן שמכילה בתוכה את ארבעת האלמנטים (אש, אויר, מים, אדמה ) מה שהופך אותה לאבן ריפוי בעלת כוחות חזקים במיוחד.  היא אבן עם יכולות הארקה – כך שאם תחזיקו אותה אצלכם, היא תסייע לכם לנטרל אנרגיות שליליות ותשלח אותן לאדמה. היא נחשבת לאבן מקרקעת, ונותנת תחושת יציבות בזמנים של שינוי או חוויות רוחניות גבוהות מאוד. היא אבן מרגיעה, עוזרת בשחרור חסימות רגשיות ועוזרת להניח לקשרים רגשיים שאינם נכונים או נחוצים לנו עוד. גם לצבעה השחור יש משמעות, ישנם הרבה קריסטלים ואבני חן בצבע שחור. אם אתה מוצא את עצמך נמשך אליהם הנה כמה מהתכונות הריפוי והמשמעות שלהם: אבני חן שחורות קשורות בהגנה, הארקה, אומץ, ביטחון, שליטה עצמית והישרדות.

בקיצור, נפלאות הן דרכי הלבה ובכלל אם היה אפשר להעמיס מהאבן היפה הזאת ערימה ולהסתובב איתה – זה היה קלאסי, אבל אי אפשר, הן יפלו, אז פשוט לכו עם תכשיט שעשוי אבני לבה.

אוהבים את הפוסט?

Share on facebook
שתפו בפייסבוק
Share on whatsapp
שתפו בוואסטאפ
Share on twitter
שתפו בטוויטר
Share on pinterest
שתפו בפיינסטרסט

השאירו תגובה

כתיבת תגובה